Меню
Або напишіть на пошту: hator-m@ukr.net

Офісні стільці

Ціна за тканину Саванна
Стілець Аліса для школи та офісу
0 отзыва
Код товару: 235
Стул Алиса для школы и офиса Каркас стула Алиса цельносварной, изготовлен из металлической трубы квадратного сечения 20х20 мм толщиной стенки не менее 1 мм, окрашен порошковой краской стойкой к механическим повреждениям, ультрафиолетовому ..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 490*520*840мм
1 013 грн.
Ціна за тканину Саванна
Стілець Каріна для школи та офісу
0 отзыва
Код товару: 204
м'який стілець для офісу М'який стілець для офісу, каркас якого виготовлений з металевої труби квадратного перерізу 20×20 мм та товщиною стінки не менше 1 мм, пофарбований порошковою фарбою чорного кольору, стійкою до механічних пошкоджень, ультрафі..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 425*420*840мм
890 грн.
Ціна за тканину Саванна
Стілець Класик для школи та офісу
0 отзыва
Код товару: 1804
Купить офисный стул Классик для школы и офиса Офісний стілець з каркасом, який виготовлений з металевої труби квадратного перерізу 20×20 мм з товщиною стінки не менше 1 мм, пофарбований порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень, ультрафіоле..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 450*500*840мм
965 грн.
Ціна за тканину Саванна
Стілець Комфорт для школи та офісу
0 отзыва
Код товару: 240
Офісний стілець Класик для школи та офісу Офісний стілець, каркас якого виготовлений з металевої труби квадратного перерізу 20х20 мм та товщиною стінки не менше 1 мм, пофарбований порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень, ультрафіолетового..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 490*520*840мм
1 036 грн.
Ціна за тканину Саванна
Стілець офісний, учнівський Ерудит Офіс
0 отзыва
Код товару: 13745
Стілець офісний, учнівський Ерудит ОфісКаркас - цільнозварний, виготовлений із металевої труби квадратного перерізу 15×30 мм та товщиною стінки не менше 1 мм, пофарбований порошковою фарбою чорного кольору. Сидіння розміром 380х380 мм і спинка - 380х..
Колір каркасу: Зелений|Сірий|Чорний
994 грн.
Ціна за тканину Саванна
Стілець офісний, учнівський Ерудит Універсал
0 отзыва
Код товару: 13520
Стілець офісний, учнівський Ерудит УніверсалСтілець для офісу, який виготовлений з металевої труби квадратного перерізу 15×30 мм з товщиною стінки не менше 1 мм, пофарбований чорною порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень, ультрафіолетовог..
Колір каркасу: Зелений|Сірий|Чорний
937 грн.
Ціна за тканину Саванна
Стілець офісний, учнівський Юніор Офіс
0 отзыва
Код товару: 13632
Стілець учнівський, офісний Юніор ОфісКаркас - цільнозварний, виготовлений із металевої труби квадратного перерізу 20×20 мм та товщиною стінки не менше 1 мм, пофарбований порошковою фарбою чорного кольору. Сидіння розміром 380х380 мм і спинка - 380х1..
Колір каркасу: Зелений|Сірий|Чорний
944 грн.
Ціна за тканину Саванна
Стілець офісний, учнівський Юніор Універсал
0 отзыва
Код товару: 13885
Стілець для офісу, який виготовлений з металевої труби квадратного перерізу 20×20 мм з товщиною стінки не менше 1 мм, пофарбований чорною порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень, ультрафіолетового випромінювання та атмосферних впливів. За ..
Колір каркасу: Зелений|Сірий|Чорний
886 грн.
Ціна за тканину Саванна
Стілець Універсал для школи та офісу
0 отзыва
Код товару: 230
Купити офісний стілець Універсал для школи та офісу Офісний стілець з каркасом, який виготовлений з металевої труби квадратного перерізу 20×20 мм з товщиною стінки не менше 1 мм, пофарбований порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень, ультр..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 425×400×780мм Колір каркасу: Зелений|Сірий|Чорний
832 грн.
Ціна за тканину Саванна
Стілець Універсал регульований для школи та офісу
0 отзыва
Код товару: 1737
Офисный стул регулируемый Офісний стілець регульований з каркасом, виготовлений з металевої труби квадратного перерізу 20×20 мм з товщиною стінки не менше 1 мм, пофарбований порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень, ультрафіолетового випро..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 380мм*470мм*600мм Колір каркасу: Зелений|Сірий|Чорний
1 029 грн.
Офісні стільці

Український виробник меблів Хатор-М пропонує купити офісні стільці за доступною ціною. Ми здійснюємо доставку по Харкові та всій Україні за короткий термін прямо на будинок. У нас Ви можете знайти широкий вибір офісних меблів, різних типів, моделей та дизайну.

Потрібен стілець для офісу? У нашому каталозі представлені:

  • офісні стільці;
  • стільці для проведення конференцій;
  • офісні стільці під різний функціонал.

Купуючи у нас стілець для офісу, Ви отримуєте якісний продукт оригінального дизайну та високої надійності. Ми надаємо можливість придбати у нас офісні меблі не тільки в роздріб, а й оптом.

Вибрати стілець для офісу

Основою для вибору офісного стільця має бути функціонал, який ці меблі можуть надати. Цей параметр має на увазі те, для яких цілей використовуватиметься стілець.

Крім цього, стільці для офісу припускають:

  • надійну конструкцію;
  • якісні матеріали;
  • приємний дизайн;
  • ергономічні розміри;
  • зручність використання.

Дизайнери компанії займаються створенням та впровадженням оптимальних рішень для офісних потреб. Тому вся наша продукція має вище перераховані атрибути. Виробничі процеси також оптимізовані, здійснюється контроль якості та тестування. Всі стільці для офісу мають сертифікати якості від міжнародних інстанцій. У нашому виробництві використовуються лише гіпоалергенні матеріали, які не викликають жодних реакцій у особливо чутливих людей.

Купити стілець для офісу

Ми завжди орієнтовані на тривалу співпрацю з нашими клієнтами та забезпечуємо підтримку вироблених меблів. У каталозі на сайті Ви можете детально ознайомитись з повним асортиментом офісних стільців, які точно підійде Вашій компанії.

Ми надаємо гарантію якості на всі стільці для офісу, Ви точно залишитеся задоволеними! Чи є до нас запитання? Зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами, і наші менеджери проконсультують Вас.