Меню
Або напишіть на пошту: hator-m@ukr.net

Столи з фігурними стільницями

Стіл Трапеція на лижі одномісний регульований по висоті
0 отзыва
Код товару: 9100
Стіл Трапеція на лижі одномісний, що регулюється по висоті, спроектований для обладнання початкових класів у рамках проекту «Нова Українська Школа». І розрахований виходячи з потреб та ергономіки навчального місця для однієї дитини.Стіл Трикутник рег..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 680×600×580÷700мм Клас емісії: Е1 Товщина ДСП: 16мм
1 434 грн.
Стіл Трапеція регульований по висоті 20×20 до 25×25 одномісний
0 отзыва
Код товару: 9166
Каркас виготовлений із металевої труби квадратного перерізу 20х20 мм та товщиною стінки не менше 1 мм, пофарбованих стійкою порошковою фарбою. За бажанням, можна пофарбувати каркас столу в будь-який колір за розкладкою RAL. Каркас складається з цільн..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 680×600×580÷700мм Клас емісії: Е1 Товщина ДСП: 16мм
1 619 грн.
Стіл Трапеція регульований по висоті одномісний
0 отзыва
Код товару: 9160
Каркас виготовлений з металевої труби квадратного перерізу 20х20 мм і товщиною стінки не менше 1 мм, а також труб діаметром 25 і 16 мм, пофарбованих зносостійкою порошковою фарбою стійкою. За бажанням, можна пофарбувати каркас столу в будь-який колір..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 680×600×580÷700мм Клас емісії: Е1 Товщина ДСП: 16мм
1 612 грн.
Стіл Трикутник для шкіл та вузів трикутний регульований по висоті одномісний
0 отзыва
Код товару: 19918
Каркас виготовлений із металевої труби квадратного перерізу 20х20 мм і товщиною стінки не менше 1 мм, а також труб діаметром 25 та 16 мм, пофарбованих стійкою порошковою фарбою. За бажанням, можна пофарбувати каркас столу в будь-який колір за розклад..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 680×600×580÷700мм Клас емісії: Е1 Товщина ДСП: 16мм
1 612 грн.
Стіл Трикутник на лижі регульований по висоті одномісний
0 отзыва
Код товару: 9185
Стіл Трикутник на лижі, що регулюється по висоті, одномісний спроектований для обладнання початкових класів у рамках проекту «Нова Українська Школа». І розрахований виходячи з потреб та ергономіки навчального місця для однієї дитини. Стіл Трикутник ..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 680×600×580÷700 мм Клас емісії: Е1 Товщина ДСП: 16мм
1 434 грн.
Стіл Трикутник регульований по висоті 20×20 до 25×25 одномісний
0 отзыва
Код товару: 9165
Каркас парти виготовлений із металевої труби квадратного перерізу 20х20 мм та товщиною стінки не менше 1 мм, пофарбованих стійкою порошковою фарбою. За бажанням, можна пофарбувати каркас столу в будь-який колір за розкладкою RAL. Каркас складається з..
Забарвлення: Декор під дерево/Кольоровий Колір каркасу: Зелений|Сірий|Чорний Поворотний ролик: Є|Нема
1 619 грн.
Стіл Трикутник регульований по висоті Ø22 до Ø27 одномісний
0 отзыва
Код товару: 9154
Каркас виготовлений із металевої труби квадратного перерізу 20х20 мм і товщиною стінки не менше 1 мм, а також труб діаметром 25 та 16 мм, пофарбованих стійкою порошковою фарбою. За бажанням, можна пофарбувати каркас парти(стола) у будь-який інший кол..
Забарвлення: Декор під дерево/ Кольорова Колір каркасу: Зелений | Сірий | Чорний Поворотний ролик: Є | Нема
1 583 грн.
Столи з фігурними стільницями

Столи з фігурними стільницями

Пропоновані Хатор-М парти з фігурними стільницями виконані відповідно до стандартів Нової української школи. Можливо, вони виглядають дещо незвично, але практика показує, що столи-трапеції в деяких випадках зручніші за стандартні. Крім того, їх можна використовувати не лише на уроках, а й на різноманітних позакласних заходах, гуртках тощо.

Вибір парти

Фігурні парти Хатор-М відповідають вимогам НУШ:

  • регулювання висоти: завдяки цьому дитина будь-якого зросту може зберігати правильне положення. З іншого боку, парти можна підійдуть учням як початкових класів, і середніх;
  • безпека: учнівські столи виготовлені з ДСП класу Е1, відповідають усім санітарним нормам, вони не мають гострих кутів, стійкі та ергономічні;
  • Розмір і форма: парта з фігурною стільницею досить велика, щоб розмістити на ній все необхідне для уроку. За рахунок трапецієподібної форми столи легко скласти в коло для групових занять. Завдяки невеликій вазі вчитель зможе зробити це поодинці;
  • міцність та зносостійкість: металевий каркас, пофарбований якісною фарбою, витримає великі навантаження.

Шкільні парти від Хатор-М натуральних відтінків, матові. Це дозволяє зосередитись на навчанні. Але якщо стіл-трапеція потрібен для бібліотеки, кабінету психолога-педагога тощо, можна вибрати яскраві кольори. Крім того, кольорові парти нестандартної форми використовуються у літніх таборах, санаторіях, лікарнях та інших дитячих закладах.

Замовити стіл із фігурною стільницею

Щоб купити парту-трапецію в інтернет-магазині Хатор-М, зв'яжіться з нашими менеджерами за одним із номерів телефону або viber, також ви можете оформити замовлення на сайті. Він буде оброблений максимально швидко. Ви можете забрати столи самостійно, або ми доставимо його до вас. Ми завжди йдемо назустріч клієнтам, тому готові обговорити час доставки Харкова. Україною відправляємо транспортними службами. У разі потреби майстри оперативно зберуть та встановлять парти у вашому приміщенні. На меблі надається гарантія 1 рік.

Наші спеціалісти допоможуть не лише оформити покупку, а й проконсультують, дадуть відповіді на всі питання.

Звертайтесь до нас і отримуйте тільки найкраще