Меню
Або напишіть на пошту: hator-m@ukr.net

Дитячі ліжка

Дитяче ліжко двоярусне
0 отзыва
Код товару: 479
Дитяче ліжко двоярусне Дитяче ліжко призначене для обладнання дошкільних дитячих закладів. Обкладка ліжка складається з узголів'я, підніжжя та двох царг для кожного ярусу, виготовлена ​​з 16-ти міліметрової ламінованої ДСП, за замовчуванням колір де..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 1430*680*1430мм Товщина ДСП: 16мм Товщина кромки ПВХ: 0,6мм
5 398 грн.
Дитяче ліжко одномісне
0 отзыва
Код товару: 476
Дитяче ліжко одномісне Дитяче ліжко призначене для обладнання дитячих дошкільних та лікувально-оздоровчих закладів. Обкладка ліжка складається з узголів'я, підніжжя та двох царг, виготовлена ​​з 16-ти міліметрової ДСП, що ламінує, за замовчуванням к..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 1430*640*530мм Товщина ДСП: 16мм Товщина кромки ПВХ: 0,6мм
2 400 грн.
Дитяче ліжко триярусне
0 отзыва
Код товару: 739
Дитяче ліжко триярусне Дитяче ліжко призначене для обладнання дитячого садка чи дошкільних дитячих закладів. Конструкція ліжка має на увазі три спальних місця, які можуть висуватися на спеціальних роликах, так що у висунутому стані дитина може заліз..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 1522*652*860мм Клас емісії: Е1 Товщина ДСП: 16мм
7 818 грн.
Дитяче ліжко чотириярусне
0 отзыва
Код товару: 740
Дитяче ліжко чотирияруснеДитяче ліжко призначене для обладнання дитячого садка чи дошкільних дитячих закладів. Конструкція ліжка має на увазі чотири спальних місця, які можуть висуватися на спеціальних роликах, так що у висунутому стані дитина м..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 1482×660×907 мм Клас емісії: Е1 Товщина ДСП: 16мм
7 960 грн.
Ліжко для дитячих садків (дитяче) Класичне
0 отзыва
Код товару: 7114
Дитяче ліжко Класичне призначене для обладнання дитячого садка чи дошкільних дитячих закладів. Розмір ліжка - 1422х640х610 мм. Меблі виготовлені з екологічно чистої ДСП товщиною 16 мм класу Е1, призначеної для виготовлення дитячих меблів. На торці на..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 1422*640*600мм Товщина ДСП: 16мм Товщина кромки ПВХ: 0,6мм
2 024 грн.
Ліжко для дитячих садків (дитяче) Напівкругле
0 отзыва
Код товару: 7044
Дитяче ліжко Напівкругле призначене для обладнання дитячого садка або дошкільних дитячих закладів. Розмір ліжка – 1422х640х500 мм. Меблі виготовлені з екологічно чистої ДСП товщиною 16 мм класу Е1, призначеної для виготовлення дитячих меблів. На торц..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 1422*640*600мм Клас емісії: Е1 Товщина ДСП: 16мм
1 982 грн.
Дитячі ліжка

Сон одна з найважливіших складових нашого повсякденного життя. І його якість безпосередньо впливає на здоров'я, адже як то кажуть: «уві сні ми ростемо». Для дітей особливо важливо організувати всі умови для гарного сну. У навчальному закладі це на перший погляд може бути складно, тому що діти вередують і їх складно укласти спати вдень. Ми це чудово розуміємо і щоб допомогти як дітям, так і вихователям ми зробили затишні та зручні ліжка. Залишається лише додати ортопедичний матрац, якісний та здоровий сон гарантовані.

Матеріали для ліжок у дитячий садок.

У дизайні ми використовуємо простоту в комбінації із практичністю. Тому що знаємо, що такі покупки мають бути максимально міцними, щоби служити не один рік. У дошкільних закладах підвищені умови експлуатації. Ми це розуміємо та враховуємо при виготовленні ліжок для садка. Тому наші вироби максимально міцні та надійні. Основа, з якої зроблено ліжко - ДСП. Матеріал цілком міцний та не токсичний. Для скріплення дерев'яних трісок використовується смола та пресування. Але навіть новий виріб не видає токсичних запахів. Такий спосіб скріплення дерева не впливає негативно на міцність виробу. Діти не важать занадто багато, тому ліжечка в садочку не ламатимуться.

Матеріали, які використовують для виготовлення:

  • ДСП;
  • Металевий каркас;
  • Цілісне дерево.

Природно, дитячі ліжка для садка з цільної деревини коштуватимуть дорожче. Постійна та активна експлуатація завдаватиме спальному місцю великих збитків, і переплачувати за вироби масового попиту немає сенсу. ДСП цілком справляється із цим завданням. Для посилення міцності використовують металевий каркас. Він дуже надійний. Метал покривається порошковою фарбою, яка не є токсичною. Тож наші дитячі ліжка в садок — гіпоалергенні. Для ще більшої безпеки та комфорту ми позбулися гострих кутів. Тому що під час сну дитина може легко вдаритись головою. Варіанти кольорів є як для хлопчиків, так і для дівчаток, щоб діти не плутали свої місця.

Детальніше про наші моделі

Правильність ліжка впливає якість сну. Також для кожної вікової групи свої розміри та критерії, які ми врахували. Для економії простору є двоярусні моделі. Вони обладнані невеликим драбинкою. Для безпеки верхнє спальне місце з високою перегородкою, тому ви можете бути спокійні, що дитина не впаде уві сні.

У нашому асортименті представлені ліжка для дитячого садка:

  • Класичні;
  • Двоярусні;
  • Триярусні (трансформер).

Висувні ліжка для дитячого садка значно заощаджують простір. Особливо триярусна, вона засувається всередину, звільняє багато місця та організовує цілих три спальні ніші. Висувні ліжка в садку просто незамінні, якщо це приватний дошкільний заклад невеликого типу. Щоб виріб не боявся вологи, поверх наноситься край з ПВХ. Що особливо актуально в осінньо-весняний період до включення опалення.

При виготовленні ліжечок ми використовуємо свій головний критерій, простота, надійність та безпека. Також ми йдемо назустріч нашим клієнтам та виготовляємо вироби за замовленими розмірами. Тому якщо у вас будуть переваги по ширині або висоті, це все можна виготовити за індивідуальним замовленням.

Вигідно купити дитячі ліжка за доступною ціною можна тільки у нас! Ми працюємо із дошкільними закладами. Враховуємо всі вимоги та надаємо всі умови для комфортної співпраці. Спеціалізуємось на промисловому виробництві. Надаємо гарантії та впевнені у якості своїх виробів.