Меню
Або напишіть на пошту: hator-m@ukr.net

Крісла для офісу та кафе

Диван Тетра Плюс кутовий комплект
0 отзыва
Код товару: 539
Диван кутовий Тетра Плюс призначений для офісу, кафе, зон очікування та салонів. Комплект складається з дивана та кутової секції. Дана серія є компактними модульними м'якими меблями, що дозволяє економити робоче місце та торгові площі. Меблі Тетра ду..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 1540*1360*720мм
16 334 грн.
Дивана секція Тетра Плюс кутова
0 отзыва
Код товару: 538
купить пуф, диван для офиса Призначений для офісу, кафе, зони очікування. Каркас секції-цільозварної, виготовлений із сталевої труби, посилений металевими хустками товщиною 3 мм у вузлах кріплення ніжок. Основа дивана виготовлена ​​з шліфованого ДСП..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 680*680*720мм
5 533 грн.
Крісло для кафе Ліззі
0 отзыва
Код товару: 488
Кресло для кафе Лиззи Крісло для кафе призначене для обладнання барів, кафе, ресторанів та офісів, а також можливе розташування в зонах очікування. Каркас крісла виготовлений з фанери та ДСП. Внутрішнє наповнення пінополіуретану підвищеної щільності..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 740*600*770мм
3 716 грн.
Крісло для кафе Ліззі-Клуб
0 отзыва
Код товару: 493
купить кресло для кафеКрісло призначене для обладнання кафе, барів, ресторанів та офісів, а також можливе розташування в зонах очікування. Каркас крісла виготовлений з фанери та ДСП. Внутрішнє наповнення пінополіуретану підвищеної щільності. Як оббив..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 740*600*720мм
3 980 грн.
Пуф Тетра
0 отзыва
Код товару: 535
Купити пуф. Пуф Тетра призначений для офісу та кафе, а також можливе розташування в зонах очікування. Каркас пуфа Тетра цільнозварної, виготовлений із сталевої труби перетином 20×20 мм і товщиною стінки не менше 1 мм, посилений металевими хустками то..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 680*680*450мм
3 088 грн.
Тетра кутова секція
0 отзыва
Код товару: 527
Тетра угловая секция Кутова секція Тетра призначена для офісу та кафе, а також можливе розташування в зонах очікування. Каркас кутової секції Тетра цільнозварної, виготовлений із сталевої труби перетином 20×20 мм і товщиною стінки не менше 1 мм, пос..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 680*680*720мм
5 109 грн.
Тетра пряма секція
0 отзыва
Код товару: 533
купить пуф, кресло купить пуф, кресло Пряма секція Тетра призначена для офісу та кафе, а також можливе розташування в зонах очікування. Каркас прямої секції Тетра цільнозварної, виготовлений із сталевої труби перетином 20×20 мм і товщиною стінки не..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 680*680*720мм
4 428 грн.
Крісла для офісу та кафе

Крісла високої якості від виробника Хатор-М

Купити крісла у Харкові за вигідними цінами від виробника легко у фабрики Хатор-М. Багаторічний досвід наших конструкторів дозволяє створити крісла високої якості. М'які крісла виготовляємо із якісних матеріалів, які довго служать своїм клієнтам і лише позитивно впливають на здоров'я клієнта, ми не використовуємо шкідливих хімічних елементів. Різноманітність палітри кольорів допоможе клієнту купити крісло яке ідеально підійде до інтер'єру приміщення. В Україні та Харкові вигідно купувати меблі від виробника в інтернет-магазині Хатор-М.

Крісла на будь-який смак

Купити крісло, різних габаритних розмірів, різної конструкції, можна вивчивши весь перелік на сайті. Велика кількість фотографій допоможе клієнту уважно підібрати виріб на свій смак. Ергономічність нашої продукції позитивно вплине на відпочинок та розслабленість, і людина, відпочивши, зможе продовжити свої справи. Металеві ніжки, що не розхитують каркас, виріб твердо стоятиме на підлозі не викликаючи дискомфорту.

Доставка

Компанія Хатор-М співпрацює з багатьма перевізниками та робить доставку по всій Україні. Зателефонувавши менеджеру та оформивши замовлення Ви зможете замовити доставку виходячи з того, які перевізники є у Вашому місті.

Складання та термін виготовлення

Наші меблі прості в складанні, а термін виготовлення не складе багато часу, ми починаємо виробляти меблі відразу після оформлення замовлення клієнтом.

Замовити та купити диван в Україні просто разом із Хатор-М!