Меню
Або напишіть на пошту: hator-m@ukr.net

Дитячі стільці та лавки

Лава (лавка) з ДСП.
0 отзыва
Код товару: 3503
Лавка з ДСПЛава призначена для обладнання дитячих садків, дошкільних закладів. Крамниця виготовлена з екологічно чистої ДСП товщиною 16мм класу Е1, призначеної для виготовлення дитячих меблів. Лавка нашого виробництва надійна та безпечна. Виготовляє..
Клас емісії: Е1 Товщина ДСП: 16мм Довжина: 1000|1200|1400мм
694 грн.
Цільнозварний каркас
Лава (лавка) з м'яким сидінням для дитячого садка.
0 отзыва
Код товару: 101
Лавка с мягким сиденьем для детей Лава з м'яким сидінням для дітей. Каркас лавки цільнозварної, виготовлений з металевої труби квадратного перерізу 20х20 мм і товщиною стінки не менше 1 мм. Він забарвлений порошковою фарбою чорного кольору. Сидіння ..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 1200*400*340/350мм
1 227 грн.
Цільнозварний каркас
Лава (лавка) з сидінням із ДСП для дитячого садка.
0 отзыва
Код товару: 111
Дитяча лавка Дитяча лавка з сидінням із ДСП для дитячого садка та дошкільних закладів. Каркас цільнозварної, виготовлений з металевої труби квадратного перерізу 20х20 мм і товщиною стінки не менше 1 мм, пофарбований порошковою фарбою стійкою до меха..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 1200*400*340/350мм Клас емісії: Е1 Товщина ДСП: 16мм
1 048 грн.
Стілець для дитячого садка Кадет-М
0 отзыва
Код товару: 90
Стул для детского сада Стілець для дитячого садка. Каркас стільця цільнозварної, виготовлений із металевої труби квадратного перерізу 20х20 мм та товщиною стінки не менше 1 мм. Він забарвлений порошковою фарбою чорного кольору. Можливий інший колір ..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 330*310*490мм Товщина фанери: 6мм
550 грн.
Стілець для дитячого садка Кадет-М регульований по висоті
0 отзыва
Код товару: 93
Стул детский регулируемый по высоте Кадет-М Стілець дитячий регульований по висоті для дитячого садка та дошкільних закладів Кадет-М. Каркас виготовлений з металевої труби квадратного перерізу 20х20 мм та товщиною стінки не менше 1 мм, пофарбований ..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 290*340*490/570мм Товщина фанери: 6мм
613 грн.
Стілець для дитячого садка Тоді
0 отзыва
Код товару: 104
Стул детский регулируемый по высоте Стілець дитячий регульований по висоті. Каркас стільця виготовлений із металевої труби квадратного перерізу 20х20 мм та товщиною стінки не менше 1 мм, пофарбований порошковою фарбою. Базовий колір каркаса чорний. ..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 330*340*490/570мм Товщина фанери: 10мм
706 грн.
Стілець для дитячого садка Тоді регульований по висоті
0 отзыва
Код товару: 96
мягкий стул для детского сада М'який стілець для дитячого садка та дошкільних закладів Тоді. Каркас цільнозварної, виготовлений з металевої труби квадратного перерізу 20х20 мм і товщиною стінки не менше 1 мм, пофарбований порошковою фарбою стійкою д..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 330*310*490/570мм
769 грн.
Новинка
Стільчик Капітошка
0 отзыва
Код товару: 72
Стільчик КапітошкаСтільчик Капітошка для дитячого садка та дошкільних закладів. Компактний дитячий стільчик із ДСП можна використовувати для комплектації дошкільних навчальних закладів чи дитячих кімнат. Дитячий стілець Капітошка – важливий елемент і..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 350*300*340мм Клас емісії: Е1 Товщина ДСП: 16мм
415 грн.
Новинка
Стільчик регульований Малюк
0 отзыва
Код товару: 71
Стільчик регульований МалюкСтільчик регульований Малюк для дитячого садка та дошкільних закладів. Компактний дитячий стільчик із ДСП можна використовувати для комплектації дошкільних навчальних закладів чи дитячих кімнат. Дитячий стілець Малюк – важл..
Габаритні розміри (Ш×Г×В): 340*300*300мм Клас емісії: Е1 Товщина ДСП: 16мм
425 грн.
Дитячі стільці та лавки

Стілець для дитячого садка та лавка з ДСП наші найпопулярніші моделі. Оскільки їхнє виготовлення не займає так багато часу, ми можемо виконувати замовлення в найкоротші терміни. Цьому сприяє і легкість у обробці матеріалу та простота конструкції. У нашому каталозі ви побачите всі моделі, необхідні для обладнання дитячого садка.

Стільці для садка від компанії Хатор-М.

У лінійці наших товарів представлені не лише одиночні стільці, а й лавки. Тому можна відразу замовити лавки в роздягальні до шаф і окремі стільці під столи. Щоб не шукати меблі в різних магазинах, які можуть потім не підходити за кольором і стилістикою.

Ми робимо лавки як з рівною поверхнею ДСП, так і з м'якою обшивкою. М'які вироби виглядатиме привабливіше, але потрібно враховувати, що діти їх можуть швидко забруднити. Тканина на поверхні легко чиститься. Також її згодом можна замінити. Але якщо ви хочете встановити лавки та забути про їхнє обслуговування, радимо звернути увагу на дерев'яні моделі. Вони досить місткі і діткам буде зручно до та після прогулянки знімати взуття та одягатись біля шафок.

У нашому каталозі ви знайдете:

  • стільці з регулюванням висоти та без неї;
  • лавки для роздягальні з металевим каркасом;
  • стільці для дитячого садка під ігрові меблі.

Стільці, як і столи, дуже впливають на хребет. І жорстка посадкова поверхня дуже добре сприяють формуванню правильної постави. Наші стільці для дитячого садка з регулюванням по висоті допоможуть підібрати правильне розташування тіла під зростання дитини. Також це дозволить не змінювати випорожнення, коли дитина підросте. Ми спеціалізуємося на виготовленні меблів для дитячих садків та намагаємось економити бюджет навчальних закладів. Бо розуміємо, що одержати його досить складно. Але при цьому вироби повинні мати гарну якість, надійність і довговічність. Стільці для дитячого садка можна купити в нашому магазині, так ви точно не помилитеся у виборі постачальника.

Меблі з ДСП, добре чи погано?

Основа всіх дитячих стільців у садок – це ДСП. Матеріал бюджетний, але він міцний та легкий в обробці. Тому за невелику ціну його можна швидко виготовити. Він не токсичний, так як деревна тирса склеюється між собою за допомогою смоли. Як відомо, смоли ставляться до натуральних речовин. Але є два типи смол, які використовують при виробництві даного матеріалу. Їх поділяють на 2 класи Е1 та Е2. Їхня відмінність полягає в кількості токсичних речовин. Так тільки сировину Е1 можна використовувати для дитячих меблів.

Переваги меблів з ДСП:

  • Низька ціна;
  • Міцність;
  • Температурна стійкість;
  • Різноманітна кольорова гама.

Ви можете заперечити, що при дії вологи ДСП розбухає або роздувається. Особливо це актуально у місцях стиків. Ми працюємо з цим матеріалом вже давно і, звичайно ж, знаємо цю його особливість. Саме тому ми наносимо край ПВХ, який не допускає просочування вологи всередину панелі. Наші меблі відповідають усім стандартам ДСТУ.

Купити дитячі стільці для садка у нашому магазині дуже вигідне рішення. Ми профільно займаємось виготовленням меблів для дошкільних закладів та розуміємо, що потрібно саме вам у вашому конкретному випадку.