Меню
Або напишіть на пошту: hator-m@ukr.net

Фліпчарти, шкільні та офісні дошки

Дошка для презентацій фліпчарт "Бюджет"
0 отзыва
Код товару: 2603
Фліпчарт "Бюджет" Відмітні особливості Квадратна рама Ніжки сірого кольору Полиця для маркерів (500х45 мм) Плакатотримач Переваги даної моделі фліпчарту Металева конструкція забезпечує стійкість фліпчарту. По поверхні фліпча..
Габаритні розміри (Ш×В): 700мм*1000мм
1 642 грн.
Дошка для презентацій фліпчарт "Преміум"
0 отзыва
Код товару: 2610
Фліпчарт офісний "Преміум" Відмітні особливостіофісний фліпчарт Кругла рама Ніжки хромовані Полиця для маркерів (700х25 мм) - відкидна Плакатотримач - відкидний Переваги даної моделі фліпчарту Металева конструкція забезпечує стій..
Габаритні розміри (Ш×В): 700мм*1000мм - мел - черный(эмаль)
2 032 грн.
Дошка для презентацій фліпчарт "Стандарт"
0 отзыва
Код товару: 2601
Фліпчарт в офіс "Стандарт" Відмітні особливості Кругла рама Ніжки сірого кольору Полиця для маркерів (700х1000 мм) Плакатотримач Переваги даної моделі фліпчарту Металева конструкція забезпечує стійкість фліпчарту. По поверхн..
Габаритні розміри (Ш×В): 700мм*1000мм маркер белый (эмаль)
1 648 грн.
Дошка ерудит п'ятиповерхнева крейда-зелена/маркер-емаль
0 отзыва
Код товару: 78631
Дошка п'ятиповерхова для школи, магнітна, в полімерному профілі Комплектація: монтажний комплект; паспорт, висновок СЕС. Характеристики: Функціональне призначення: для письма крейдою та маркером Кількість робочих поверхонь: 5 Матеріал ..
Габаритні розміри (Ш×В): 3000мм*1000мм
3 383 грн.
Дошка крейдяна п'ятиповерхнева магнітна
0 отзыва
Код товару: 50-001
Дошка крейдяна п'ятиповерхнева магнітна Комплектація: монтажний комплект; паспорт, висновок СЕС.. Характеристики: Функціональне призначення: для письма крейдою та маркером Кількість робочих поверхонь: 5 Матеріал профілю (окантуванн..
Габаритні розміри (Ш×В): 3000мм*1000мм
3 108 грн.
Дошка магнітна крейдяна одноповерхова
0 отзыва
Код товару: 7777
Дошка крейдяна одноповерхова магнітна для офісу та школи Комплектація: полиця для маркерів; монтажний комплект; паспорт, висновок СЕС...
1 500 грн.
Дошка маркерна одноповерхова магнітна
0 отзыва
Код товару: 2313
Дошка маркерна одноповерхова магнітна Комплектація: полиця для маркерів; монтажний комплект; паспорт, висновок СЕС...
Габаритні розміри (Ш×В): 400мм*600мм
657 грн.
Дошка маркерна п'ятиповерхнева магнітна
0 отзыва
Код товару: 22647
Дошка маркерна п'ятиповерхнева магнітна Комплектація: монтажний комплект; паспорт, висновок СЕС. Характеристики: Функціональне призначення: для письма крейдою та маркером Кількість робочих поверхонь: 5 Матеріал профілю (окантування..
Габаритні розміри (Ш×В): 3000мм*1000мм
3 261 грн.
Дошка маркерна триповерхова магнітна
0 отзыва
Код товару: 22648
Дошка маркерна триповерхова магнітна Комплектація: мелозбірник або полиця для маркерів; монтажний комплект; паспорт, висновок СЕС...
Габаритні розміри (Ш×В): 2250мм*1000мм
2 469 грн.
Дошка стандарт пробка одноповерхова
0 отзыва
Код товару: 2380
Пробкова дошка одноповерхова для офісу чи школи Розмір: 750х1000 мм. Кількість робочих поверхонь: 1 шт. Вага: 1,6 кг. Матеріал поверхні: натуральна дрібнозерниста пробка. Пробкова дошка: Виготовлена з натурального екологічно чистого матеріалу -..
Габаритні розміри (Ш×В): 750ммм*1000мм
945 грн.
Дошка стандарт семиповерхова
0 отзыва
Код товару: 87452
Дошка крейдяна семиповерхова магнітна Комплектація: мелозбірник або полиця для маркерів; монтажний комплект; паспорт, висновок СЕС. Характеристики: Функціональне призначення: для письма крейдою; Кількість робочих поверхонь: 7; Матеріал пр..
Габаритні розміри (Ш×В): 3000мм*1200мм
5 509 грн.
Ерудит поворотна R7015
0 отзыва
Код товару: 22650
Дошка триповерхова магнітна комбінована для школи.Дошка триповерхова, комплектація: мелозбірник або полиця для маркерів; монтажний комплект; паспорт, висновок СЕС...
Габаритні розміри (Ш×В): 2000мм*1000мм
3 931 грн.
Шкільна дошка магнітна комбінована семиповерхова
0 отзыва
Код товару: 87412
Дошка семиповерхова магнітна комбінована для школи Комплектація: мелозбірник або полиця для маркерів; монтажний комплект; паспорт, висновок СЕС. Характеристики: Функціональне призначення: для письма крейдою та маркером Кількість ро..
Габаритні розміри (Ш×В): 3000мм*1000мм
4 957 грн.
Шкільна дошка магнітна крейдяна триповерхова
0 отзыва
Код товару: 41222
Дошка крейдяна триповерхова магнітна Комплектація: мелозбірник або полиця для маркерів; монтажний комплект; паспорт, висновок СЕС...
Габаритні розміри (Ш×В): 2250мм*1000мм
2 361 грн.
Шкільна дошка магнітна маркерна семиповерхова
0 отзыва
Код товару: 87466
Дошка маркерна семиповерхова магнітна Комплектація: мелозбірник або полиця для маркерів; монтажний комплект; паспорт, висновок СЕС. Характеристики: Функціональне призначення: для письма маркером Кількість робочих поверхонь: 7 Матеріал..
Габаритні розміри (Ш×В): 3000мм*1000мм
5 185 грн.
Фліпчарти, шкільні та офісні дошки

Виникла потреба купити фліпчарт чи шкільну дошку, але не знаєте з чого вибрати? Компанія Хатор-М займається виробництвом дощок для шкіл та офісів різного типу. Наша продукція сертифікована та схвалена міжнародними лабораторіями якості.

Як вибрати дошку для школи та офісу

Вибір устаткування здійснюється з потреб аудиторії. Щоб визначитися з вибором даного предмета, варто розібратися з тим, які бувають і як їх використовують.

У нашому каталозі є наступні презентаційні дошки:

магнітно-крейдові;

магнітно-маркерні;

комбіновані;

пробкові;

фліпчарти (бюджет, стандарт, преміум).

Розберемо типи дощок детальніше.

Магнітно-крейдова дошка

Цей вид поверхні найчастіше застосовується у навчальних закладах. Вона має магнітну основу зеленого кольору, до якої можна прикріпити папір за допомогою магнітів. По ній легко писати крейдою і прати її без застосування особливих зусиль. Ця шкільна дошка не вимагає особливого догляду і має достатній термін експлуатації. Така дошка може бути різного розміру з однією і більше робочими поверхнями (до 7). Такий формат сприяє кращій подачі уроку, дозволяючи одночасно розміщувати багато даних.

Магнітно-маркерна дошка

Така поверхня є сухостирающій - достатньо мати під рукою суху губку або тканину. Пишучим інструментом є маркер (не спиртової основі). Робоча поверхня дошки для запису маркером має білий колір. Являє собою бюджетну модель, оскільки має низьку вартість. Її можна використовувати як стенд для презентацій або як щоденник в офісі.

Комбінована поверхня для презентацій

Стенд подібного формату поєднує в собі поверхні для написання крейдою та маркером. Може мати кілька зон, що використовуються. До цієї дошки досить легко чіпляються магніти для фіксування різних даних, таблиць та графіків.

Пробкова дошка для нотаток

Цей варіант стенду є ефектною пробковою поверхнею, що прикріплюється на стіну. Фіксування паперу здійснюється шляхом приколювання канцелярськими кнопками. Коркова дошка є простим надійним інструментом для швидкої демонстрації інформації.

Фліпчарт дошка

Це окремий стенд, обладнаний фіксатором для паперу у форматі А1. Додатково до нього кріпиться великий блокнот чи рулон. Завдяки цій конструкції з'являється можливість перевертати листи з інформацією. Фліпчарт має магнітно-маркерну поверхню, простий у догляді і має тривалий термін експлуатації.

Практичність фліпчарта у тому, що з його допомоги можна подати багато інформації, зберігаючи у своїй попередні блоки. Наприклад, щоб зробити новий запис на дошці, попередні доведеться стерти. Правда до цієї гідності додається необхідність постійно купувати папір.

Де придбати фліпчарт чи шкільну дошку?

Власне виробництво «Хатор-М» дозволяє нам встановлювати доступні ціни на продукцію. Ми гарантуємо високу якість дощок для демонстрації, в чому Ви можете переконатись в особистому досвіді. Зателефонуйте нам за вказаними на сайті номерами телефонами, і менеджери дадуть відповіді на запитання, що у Вас виникли. Будемо раді співпраці!